Home Zaproszenie do udziału w 14. Ogólnopolskim Gwiaździstym Rajdzie Rowerowym Wzgórze Polak
Zaproszenie do udziału w 14. Ogólnopolskim Gwiaździstym Rajdzie Rowerowym Wzgórze Polak PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   
wtorek, 13 sierpnia 2019 16:56

Serdecznie zapraszamy do uddziału w 14. Ogólnopolskim Gwiaździstym Rajdzie Rowerowym Wzgórze Polak w niedzielę 1 września 2019 r. 

Rajd ma formułę zlotu gwiaździstego, uczestnicy rajdu wyruszą jednocześnie zorganizowanymi grupami z Biłgoraja, Józefowa, Szczebrzeszyna, Tereszpola, Zamościa, Zwierzyńca, i spotykają się wspólnie w rejonie wzgórza Polak w pobliżu wsi Panasówka, gdzie nastąpi zakończenie rajdu. Po odpoczynku i posiłku zostanie zapalony znicz i złożona wiązanka kwiatów na pamiątkowym obelisku.

Przy pomniku Pan Tomasz Brytan wygłosi prelekcję na temat wydarzeń historycznych bitwy powstańczej z 3 września 1863 r. oraz prezentacja obozowiska powstańczego przez Biłgorajskie Stowarzyszenie Rekonstrukcji Historycznych.

Przy ognisku wspólne śpiewanie piosenek turystycznych oraz konkurs turystyczno-historyczny. Poszczególne grupy w sposób zorganizowany lub uczestnicy rajdu indywidualnie wrócą do miejsca wyjazdu. Uczestnicy w ciągu dnia przejadą dystans kilkudziesięciu kilometrów, w dużej części drogami polnymi i leśnymi z kilkoma podjazdami na wzgórza Roztocza.

PROGRAM I REGULAMIN RAJDU DO POBRANIA ( plik pdf )

Poprawiony: wtorek, 13 sierpnia 2019 17:30
 

Free joomla themes, reseller web hosting.