Home Konkurs wiedzy o powstaniu styczniowym Sprawozdanie z XXI Konkursu wiedzy o powstaniu styczniowym
Sprawozdanie z XXI Konkursu wiedzy o powstaniu styczniowym PDF Drukuj Email
Spis treści
Sprawozdanie z XXI Konkursu wiedzy o powstaniu styczniowym
Strona 2
Wszystkie strony

Sprawozdanie
z XXI Konkursu wiedzy o powstaniu styczniowym

W dniu 17 marca 2014 roku w Miejskim Zespole Szkół odbył się XXI Konkurs wiedzy o powstaniu styczniowym, w którym wzięło udział 61 uczestników wszystkich poziomów szkół.
W rywalizacji szkół podstawowych wzięły udział następujące placówki: Szkoła Podstawowa nr 5 im. Księdza Twardowskiego w Biłgoraju (2 drużyny), Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Księżpolu, Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Dereźni, Szkoła Podstawowa Nr 1 im. Sługi Bożego Księdza Prymasa Stefana Kardynała Wyszyńskiego w Biłgoraju (2 drużyny).
W kategorii gimnazjów reprezentowane były następujące szkoły: Powiatowe Gimnazjum w Biłgoraju przy ZSO im. ONZ w Biłgoraju, Gimnazjum Nr 3 z Oddziałami Integracyjnymi w Biłgoraju, Gimnazjum nr 2 im. Stefana Batorego w Biłgoraju, Gimnazjum nr 1 im. Św. Jadwigi Królowej, Gimnazjum im. Jana Pawła II w Księżpolu, Gimnazjum im. Jana Pawła II w Dereźni, Gimnazjum w Hedwiżynie, Gimnazjum w Majdanie Starym, Gimnazjum przy Zespole Szkół w Hucie Krzeszowskiej.
W szkołach ponadgimnazjalnych w rywalizacji wzięły następujące szkoły: Liceum Ogólnokształcące im. ONZ w Biłgoraju (2 drużyny), Katolickie Liceum Ogólnokształcące im. Jana Pawła II w Biłgoraju, Zespół Szkół Zawodowych Ogólnokształcących w Biłgoraju (3 drużyny)


 

Wyniki rywalizacji indywidualnej
Szkoły podstawowe:
1. Karolina Rak – Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Księżpolu
1. Patrycja Grzybowska- Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Dereźni
2. Anna Pędziwiatr – Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Księżpolu
2. Adrian Stafisz - Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Księżpolu
2. Antoni Salitra - Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Księżpolu
2. Kacper Staroń – SP nr 5 im. Księdza Jana Twardowskiego w Biłgoraju
3. Martyna Brodziak - Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Dereźni

Gimnazja:
1. Maciej Jamiński - Powiatowe Gimnazjum w Biłgoraju przy ZSO im. ONZ w Biłgoraju
2. Eliza Golec – Gimnazjum Nr 3 z Oddziałami Integracyjnymi w Biłgoraju
2. Maksymilian Macocha - Gimnazjum im. Jana Pawła II w Księżpolu
2. Kamil Oszajca - Gimnazjum im. Jana Pawła II w Księżpolu
2. Kinga Rarata – Gimnazjum im. Jana Pawła II w Dereźni
2. Agnieszka Rębacz - Gimnazjum im. Jana Pawła II w Dereźni
2. Magdalena Łubiarz – Gimnazjum im. Jana Pawła II w Dereźni
2. Kinga Łukasik - Gimnazjum w Hedwiżynie
3. Marta Oleksak - Gimnazjum przy Zespole Szkół w Hucie Krzeszowskiej

Szkoły ponadgimnazjalne:
1. Paweł Skubis – Liceum Ogólnokształcące im. ONZ w Biłgoraju
2. Natalia Dziewa - Liceum Ogólnokształcące im. ONZ w Biłgoraju
3. Klaudia Panasik - Liceum Ogólnokształcące im. ONZ w Biłgoraju

Wyniki rywalizacji drużynowej:
Szkoły podstawowe:
1. Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Księżpolu
2. Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Dereźni
2. SP nr 5 im. Księdza Jana Twardowskiego w Biłgoraju
3. SP nr 5 im. Księdza Jana Twardowskiego w Biłgoraju

Gimnazja:
1. Gimnazjum im. Jana Pawła II w Księżpolu
1. Gimnazjum im. Jana Pawła II w Dereźni
2. Gimnazjum przy Zespole Szkół w Hucie Krzeszowskiej
3. Gimnazjum Nr 3 z Oddziałami Integracyjnymi w Biłgoraju
3. Gimnazjum nr 2 im. Stefana Batorego w Biłgoraju

Szkoły ponadgimnazjalne:
1. Liceum Ogólnokształcące im. ONZ w Biłgoraju
2. Liceum Ogólnokształcące im. ONZ w Biłgoraju
3. Katolickie Liceum Ogólnokształcące im. Jana Pawła II w Biłgoraju

Organizatorami konkursu był Oddział PTTK w Biłgoraju przy współudziale Miejskiego Zespołu Szkół w Biłgoraju. Nagrody książkowe ufundowało Starostwo Powiatowe w Biłgoraju oraz Oddział PTTK w Biłgoraju.

 

 

 

 

 

 

Free joomla themes, reseller web hosting.

TRINO BIŁGORAJ

trino.jpg