Home Konkurs wiedzy o powstaniu styczniowym Sprawozdanie z XXI Konkursu wiedzy o powstaniu styczniowym
Sprawozdanie z XXI Konkursu wiedzy o powstaniu styczniowym PDF Drukuj Email
Spis treści
Sprawozdanie z XXI Konkursu wiedzy o powstaniu styczniowym
Strona 2
Wszystkie strony

Sprawozdanie
z XXI Konkursu wiedzy o powstaniu styczniowym

W dniu 17 marca 2014 roku w Miejskim Zespole Szkół odbył się XXI Konkurs wiedzy o powstaniu styczniowym, w którym wzięło udział 61 uczestników wszystkich poziomów szkół.
W rywalizacji szkół podstawowych wzięły udział następujące placówki: Szkoła Podstawowa nr 5 im. Księdza Twardowskiego w Biłgoraju (2 drużyny), Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Księżpolu, Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Dereźni, Szkoła Podstawowa Nr 1 im. Sługi Bożego Księdza Prymasa Stefana Kardynała Wyszyńskiego w Biłgoraju (2 drużyny).
W kategorii gimnazjów reprezentowane były następujące szkoły: Powiatowe Gimnazjum w Biłgoraju przy ZSO im. ONZ w Biłgoraju, Gimnazjum Nr 3 z Oddziałami Integracyjnymi w Biłgoraju, Gimnazjum nr 2 im. Stefana Batorego w Biłgoraju, Gimnazjum nr 1 im. Św. Jadwigi Królowej, Gimnazjum im. Jana Pawła II w Księżpolu, Gimnazjum im. Jana Pawła II w Dereźni, Gimnazjum w Hedwiżynie, Gimnazjum w Majdanie Starym, Gimnazjum przy Zespole Szkół w Hucie Krzeszowskiej.
W szkołach ponadgimnazjalnych w rywalizacji wzięły następujące szkoły: Liceum Ogólnokształcące im. ONZ w Biłgoraju (2 drużyny), Katolickie Liceum Ogólnokształcące im. Jana Pawła II w Biłgoraju, Zespół Szkół Zawodowych Ogólnokształcących w Biłgoraju (3 drużyny) 

Free joomla themes, reseller web hosting.

TRINO BIŁGORAJ

trino.jpg