Home QUEST – ŚLADAMI BIŁGORAJSKIEGO SITARZA
QUEST – ŚLADAMI BIŁGORAJSKIEGO SITARZA PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   
piątek, 04 listopada 2016 16:10

To propozycja dla mieszkańców Biłgoraja i osób odwiedzających miasto przygotowana przez PTTK Oddział w Biłgoraju i Muzeum Ziemi Biłgorajskiej w Biłgoraju. Questing to jeden z nowych trendów światowej turystyki. Dzięki innowacyjnemu połączeniu zabawy z edukacją zmienia wymiar turystyki, to propozycja aktywnego spędzania czasu dla dorosłych i dzieci, dzięki czemu doskonale wpisuje się w trend turystyki rodzinnej. Questing to odkrywanie dziedzictwa kulturowego i przyrodniczego regionu poprzez zabawę połączoną z elementami harcerskich podchodów i gier terenowych, odgadywaniem zagadek i poszukiwaniem ukrytego skarbu. Questing pozwala przeżyć niesamowitą przygodę, przenieść się w zupełnie inny, nieco zapomniany świat.

Podążanie ścieżkami questingowymi jest też twórczym sposobem na zagospodarowanie wolnego czasu. To doskonały pomysł dla rodziców i dzieci. Questing to idealny sposób na nudę!

Podstawą gry jest wspólne odkrywanie. Aby rozpocząć przygodę z questingiem wystarczy wcześniej pobrać folder z wierszowanymi wskazówkami. Na tej podstawie rozwiązuje się quest, który prowadzi do określonego celu – skarbu. Uzyskana pieczątka, świadczy o wykonaniu zadania.

Quest dostępny jest na także na stronie internetowej: www.muzeumbilgoraj.pl oraz w wersji papierowej w:
• Punkcie Informacji Kulturalnej i Turystycznej w Biłgoraju, ul. Kościuszki 41/43
• Muzeum Ziemi Biłgorajskiej w Biłgoraju, ul. Kościuszki 87
Na pierwszych 10 osób, którzy poprawnie rozwiążą hasło czekają nagrody – niespodzianki. Otrzymacie je Państwo w lokalu, gdzie ukryto skarb.

Życzymy udanej zabawy.

 

 ( Kliknij żeby powiększyć )

Kliknij żeby powiększyć

Poprawiony: piątek, 04 listopada 2016 17:13
 

Free joomla themes, reseller web hosting.